Hakkımızda

Mikrobiyoloji ve genetik alanlarında çeşitli hastalıkların erken tanı ve teşhisine olanak sağlayarak verimli tedavi hizmetlerinin sunulmasına yardımcı olan, sektöründe lider olan firmaların ürünlerinden oluşan geniş bir portföyü kullanıcılara sunan bir firmadır.

Ankara merkezli firmamız MolGen Sağlık, multipleks PCR, Real-Time PCR, QF-PCR, Reverse-Hibridizasyon tabanlı testler gibi geniş ürün portföyü ile, üniversite ve kamu hastaneleri başta olmak üzere, özel laboratuvarlar ve kliniklerin mikrobiyoloji, viroloji, onkoloji, hematoloji, genetik, adli tıp, tıbbi biyoloji, biyoteknoloji, farmakoloji, gibi bölümlerdeki kullanıcılara hitap etmektedir.

Misyon

Molgen Sağlık ve Kültür Hizm. Ltd. Şti olarak misyonumuz moleküler mikrobiyoloji ve genetik alanlarında en son yenilikleri ve de gelişmeleri takip ederek her zaman daha ileri, daha hızlı ve de daha güvenilir test sonuçlarının elde edilebilmesini sağlayacak olan yeni teknolojiler ile müşterilerimizi tanıştırmak ve de onlara sunmaktır.

Vizyon

Molgen Sağlık, alanında verdiği hizmet kalitesiyle kullanıcı ile hastası arasında bir köprü olarak çeşitli hastalık tanılarına yönelik etkin ve de güvenilir sonuçların elde edilmesine olanak sağlayarak, sektöründe öncü ve lider olmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikası

  • Değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve en iyi şekilde karşılayabilmek,
  • Kaliteyi artırarak, giderleri düşürmek ve karlılığın arttırılmasını sağlayacak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak,
  • Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,
  • Üstlenmiş olduğumuz hizmetleri kusursuz yapmak,
  • Personeline vereceği eğitimler ile işi hatasız zamanında ve her seferinde yeni teknolojileri kullanarak çözüme kavuşturmak,
  • Sürekli gelişme ilkesini prensip alarak, yeni teknikler üreterek öncü kuruluş olmak.